70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Wybielanie zębów Szamocin

Wybielanie zębów Szamocin

wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie stanowić właśnie kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może bawić się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Żerków

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Grupę osób posiada zęby w kolorze kremowym lub kilka żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz więcej z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby posłać im chciany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najznakomitsza, aby uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co oddziałuje na prosty kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to liczy?
Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz kolejnych zabiegów stomatologii estetycznej?
Co oddziałuje na prosty kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie stanowić różny – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u każdej pani prawdopodobnie stanowić on dość inny.

Warto jednak wskazać, że również sam mamy pomysł na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w obecnym picie znacznej kwot herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co daleko, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starszych osób wchodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Ale nawet w tych przypadkach można uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim istnieje zatem możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej przygotowuje się wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne spośród wielu miast, gdzie możemy wziąć takich stylów w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości mamy ponad specjalne środki do celu w zakładzie.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To mechanizm polegający na wysłaniu im prostszego odcienia. Kiedy on trwa? Najczęściej wykorzystuje się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w podobnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to zabieg bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako istotny skutek uboczny.

W relacje do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z środków danych do prywatnego użytku, lecz jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z sposobów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwala na wypracowanie odpowiednich wyników, ale należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa stanowi ich szybkość – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy czekać się również z większym wydatkiem.

Wybielanie zębów Żerków

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najznakomitsza? Sprawdź teraz dokładne dane o wszystkiej spośród nich także dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimkolwiek sklepie możemy kupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują ogromniejszą suma substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą zawierać niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest możliwe, jednak nie u każdej osoby daje znakomity efekt. Co daleko, należy wspominać o tym, aby nie traktować ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą wykonywać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej elastyczne na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Żerków

Paski do wybielania zębów

Do codziennych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Istnieją wówczas nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na górny i dolny łuk zębowy. Działają raczej na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W obecnym przykładzie efekt wybielania prawdopodobnie stanowić piękniejszy niż w przyrównaniu do past, jednak nie będzie on właśnie piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to zwłaszcza około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Żerków

Żele wybielające

Są działanie odpowiednie do pasków, ale montowane są na zęby z zachowaniem pędzelka bądź w katalogu wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to zwłaszcza około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie wypełnia się żelem wybielającym. W przyrównaniu do wybielania zębów w zakładu pacjenta, bierze się to większe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech prawdopodobnie istnieć jeszcze bielszy!

Zabieg zaczyna się od wykonania wycisków zębów, na treści których wykonywa się następnie specjalne nakładki z tworzywa stawiane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do wprowadzania w zakładu. Pacjent powinien sięgać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i kształtując je na zęby.

Okres trwania diet to przeważnie z 7 do 14 dni, przy czym wynik może podeprzeć się na większy godzina niż w przypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Żerków

Wybielanie lampą

Druga oferta prosta w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W obecnym przykładzie stosuje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka technologia pozwoli na osiągnięcie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to niepowtarzalne z miast, gdzie istnieje ono dostępne, zaliczane jest za najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można zdobyć znacznie większą rozbieżność w kolorach zębów niż z zachowaniem innych metod. Istnieje ostatnie też zabieg bardzo intensywny – raz wykonany pozwala na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to bezpieczna metoda, która utrzymywana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Żerków

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz też na znaczny czas po nim, należy wspominać o dobrym postępowaniu. Ważna istnieje w obecnym przykładzie tak zwana biała dieta. Co więc jest?

Biała dieta to dieta, która polecana jest po zabiegach wybielania zębów, a też innych środkach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z nowych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także sugeruje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, choć im dłużej utrzymuje się jej zaleceń, tym piękniejsze wyniki można uzyskać. Wówczas biel zębów po sposobie prawdopodobnie stanowić dostępna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to zabieg, który zezwala na zdobycie bardzo dobrych wyników, ale należy wspominać o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą jedynie na zęby naturalne, stąd ponadto nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków lub te plomb w zębach. Wobec tego role planujące znaczną kwotę wypełnień potrafią nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie jasny dodatkowo może poruszać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – bierze się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w tamtych miastach. To oraz duża paleta innych zabiegów, które idą na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto wykorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na wykluczeniu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U dużo osób pozwoli na zdobycie bardzo łatwego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są i przed wybielaniem zębów, aby otrzymać korzystniejsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które dawane są na zębie. Ich kierunkiem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można osiągnąć bardzo odpowiednie efekty i upajać się całkowicie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na jeden ząb. Wybielanie zębów Żerków

Korony

Korony protetyczne używane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go również przyzwalają na utrzymanie jego wartości. Korony można mieścić na własnym korzeniu czy na implancie stomatologicznym.

Korona pozwala na wszelką zmianę koloru zęba, dlatego i prawdopodobnie stanowić wdrażana w punkcie poprawy estetyki uśmiechu w przypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz kolejnych zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wziąć z dużej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments