70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Współpraca

Wszystkie osoby, oraz firmy pracujące, lub chcące rozpocząć przygodę z własnym biznesem, zachęcamy i zapraszamy do współpracy. Udostępniamy wszystko, co jest niezbędne do uruchomienia dochodowego biznesu, w branży pożyczek. Możesz wybrać kilka wariantów współpracy i działać np. na zasadach lombardowych, lub jako pośrednik i tworzyć własną markę, pod patronatem najlepszych firm pożyczkowych w Polsce.
Kliknij i zacznij zarabiać

Jakie więc są podstawowe korzyści, wynikające ze współpracy z chwilowkapolska.pl?

Główne korzyść to: profesjonalna opieka w trakcie całego okresu współpracy. Każdy nasz partner dostaje opiekuna, która w każdym momencie, doradza, wspiera i wskazuje najlepsze kierunki rozwoju. Dodatkowo, nasza firma przejmuje wszystkie skomplikowane działania związane z prowadzeniem dokumentacji i wypełnianiem obowiązków narzuconych przez Komisję Nadzoru Finansowego, lub Urzędu Skarbowego. Możesz więc spać spokojnie i zająć się tylko prowadzeniem podstawowych czynności, polegających na pośrednictwie. Od naszych partnerów, oczekujemy odpowiedniego nastawienia, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a w przypadku wariantu współpracy z polskim lombardem, oczekujemy również, odpowiedniego lokalu z częścią do przechowywania zastawionych przedmiotów.

Co składa się na Twój przychód?

Podstawą jest uzgodniona wcześniej prowizja, która będzie wynikać z każdej podpisanej umowy, ewentualny zysk z niewykupionego zastawu, odsetki z niezapłaconych w terminie rat, oraz opłaty za niespłacone zobowiązania wynikające z umów pożyczkowych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi oddziałami. Możesz do nas zadzwonić, lub wysłać maile. W każdym przypadku, nasz konsultant postara się jak najszybciej odpowiedzieć i przedstawić Ci, wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naszej współpracy. Zachęcamy Cię również do zapoznania się z opiniami użytkowników naszej platformy, a jeśli sam jesteś użytkownikiem również podziel się swoja opinią. Być może, okaże się ona pomocna dla innych, w podjęciu decyzji o współpracy, lub skorzystaniu z naszych usług.

Współpraca Chwilówki