70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

vivus jakie dokumenty – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

vivus jakie dokumenty – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: vivus jakie dokumenty

Potrzebne dokumenty do wnioskowania o pożyczkę w Vivus

Vivus to jedna z popularnych firm udzielających pożyczek i chwilówek online. Wiele osób korzysta z ich usług, ponieważ oferują szybkie i łatwe wnioskowanie oraz przyjazne warunki spłaty. Jednym z ważnych kroków w procesie ubiegania się o pożyczkę w Vivus jest dostarczenie odpowiednich dokumentów. Jakie zatem dokumenty będą potrzebne do wnioskowania o pożyczkę w Vivus?

Dowód osobisty

Najważniejszym dokumentem jest dowód osobisty, który potwierdzi tożsamość osoby ubiegającej się o pożyczkę. W Vivus przyjmowany jest dowód osobisty wydany w Polsce, który jest ważny i nie jest przeterminowany.

Dokumenty potwierdzające dochody

Vivus wymaga także dokumentów potwierdzających dochody. Można tu podać wyciągi z konta bankowego, zaświadczenia z pracy lub z urzędu skarbowego. Warto pamiętać, że wysokość pożyczki może zależeć od dochodów osoby ubiegającej się o pożyczkę.

Konto bankowe

Konto bankowe jest niezbędne do otrzymania pożyczki w Vivus. Wymagane jest konto bankowe na terenie Polski, które jest w imieniu osoby wnioskującej o pożyczkę.

Podsumowując, do wnioskowania o pożyczkę w Vivus potrzebne są dokumenty potwierdzające tożsamość, dochody oraz konto bankowe. Wszystkie dokumenty należy dostarczyć w formie skanów lub zdjęć podczas składania wniosku online. Warto zwrócić uwagę na kompletność i czytelność dokumentów, aby proces pożyczkowy przebiegł sprawnie i bez przeszkód.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments