70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

vivus jak przedłużyć termin spłaty – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

vivus jak przedłużyć termin spłaty – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: vivus jak przedłużyć termin spłaty

Vivus to jedna z firm oferujących pożyczki i chwilówki. Często zdarza się, że klienci mają problem ze spłatą zobowiązań w terminie. Wtedy warto wiedzieć, jak przedłużyć termin spłaty w firmie Vivus.

Pierwszą opcją jest skorzystanie z możliwości przedłużenia spłaty na stronie internetowej. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać odpowiednią opcję. Należy pamiętać, że przedłużenie terminu spłaty wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Drugą opcją jest skontaktowanie się z obsługą klienta Vivus. Można zrobić to przez telefon, e-mail lub czat. Warto zwrócić uwagę na godziny pracy call center oraz na to, że w przypadku kontaktu mailowego odpowiedź może się opóźnić.

Trzecią opcją jest skorzystanie z refinansowania pożyczki. W przypadku Vivus jest to możliwe po spłaceniu co najmniej jednej raty. Refinansowanie pozwoli na wydłużenie terminu spłaty oraz na zmniejszenie raty.

Pamiętajmy, że przedłużenie terminu spłaty wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego warto wcześniej przemyśleć swoją sytuację finansową i unikać zaciągania kolejnych pożyczek, które mogą prowadzić do spirali zadłużenia.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments