70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

W ostatnim czasie możemy obserwować nagły wzrost zainteresowania nowymi produktami finansowymi a między innymi, są to pożyczki społecznościowe. Ta bardzo prosta i jednocześnie bardzo korzystna formy pożyczania, staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród inwestorów jak i odbiorców. Ich podstawowa funkcja, to działania przebiegające pomiędzy osobami prywatnymi.

Jedną z nich, jest osoba inwestująca swoje środki finansowe, a drugą osoba korzystająca z tych zasobów. Jak to odbywa się w praktyce? Podstawą takiej działalności jest przede wszystkim dobry administrator systemu pożyczkowego i jednocześnie pośrednik pomiędzy stronami. Jest to o tyle ważne, na ile zależy nam na bezpieczeństwie i nadzorze określonej pożyczki. System, oraz wszystkie związane z pożyczką procedury, które oferuje nasza firma, są na najwyższym poziomie.

Oznacza to, że każdy inwestor ma do dyspozycji platformę, w której może ustalać, wybierać i monitorować wszystkie związane z tym operacje. Ma on ten komfort, że wszystkie czynności związane z udzielonymi pożyczkami, są po naszej stronie, a więc to my dbamy o prawidłowy jej przebieg i ewentualną windykację. To co szczególnie wymaga wyróżnienia, to również nowatorski tryb przyznawania i zabezpieczania niektórych pożyczek społecznościowych.

Dzięki naszym partnerom, możemy udzielać pożyczek społecznościowych również pod zastaw. Ta wyjątkowa forma, zapewnia naszym inwestorom 100 procent bezpieczeństwa ich kapitału, a jednocześnie pozwala przeznaczyć znacznie większe środki, niż to ma miejsce, w przypadku zwykłych pożyczek społecznościowych, oferowanych przez inne firmy z tej branży. Niezależnie od formy pożyczki, możemy mieć jednak pewność, że nasza firma zaproponuje najlepsze i najdogodniejsze warunki współpracy. Już dziś, zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą i wszystkimi związanymi z tym korzyściami. Podsumowując, udostępniamy najlepszą na rynku platformę udzielania pożyczek, dodatkowy moduł wyceny, oraz naszą pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.

pożyczki społecznościowe