70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Patryk Vega Plagi Breslau Sławno gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Sławno gdzie obejrzeć?

plagi breslau gdzie obejrzeć

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – sam spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest obecny Wrocław. W mieście tym przystępuje do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje kobiety te stanowią zwykle coś na sumieniu, a wymiar prawd jest w sądzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w wagę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem jednej a tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest kluczowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej myśli Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle trudne i zawiłe śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w stopniu zgodzić się na jakość gdzie ten tenże film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na założenie do wykonywania pracy w stanie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydawany w kinach warunek tenże pragnie być wykonany. W obecnym kierunku nie posiada żadnych negocjacji. Film musi być przeznaczony dla nich na wyłączność przez określony termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z możliwości odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni to styl – wyświetlanie filmów na budowach internetowych staje się jeszcze niezwykle rozpowszechnione. Spotykają w obecnym ogromny potencjał. Patryk Vega ma także, że istnieje ostatnie postępowanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest zupełnie inna niż ja natomiast wtedy wszystko co prowadziła do tej chwili […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną bajkę oraz w obecną bohaterkę, tak oraz mam nadzieję, że to również będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem znakomita do tej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w bliskich rodzimych kinach, realizacja ta przedstawiana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten utrzymywany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów bierze go zbyt spektakl przechowujący w napięciu do samego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna historia oraz oryginalna fabuła. Z pozostałej strony znajdziemy również liczbę osób zajmującą opinię na krótszy montaż lub te gorszą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to razem inny Vega. W obecnym filmie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich nowych filmów. Nie pamięta także mieszania gatunków. Obecne jest natomiast czysty thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w rozwoju obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego etapu nie są w stopniu wykombinować kiedy taż sprawa się skończy. Jest więc łatwo czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dobra gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments