70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Oświetlenie lead Allegro Biały Bór

Oświetlenie lead Allegro Biały Bór

Ciekawe pomysły na zastosowanie technologi LED

Zaczynasz nasze miejsce, budujesz dom, robisz remont swojego pokoju? Chcesz, żeby goście, którzy Cię odwiedzają byli zachwyceni kunsztem, z jakim została założona dana powierzchnia? Szukasz ciekawych pomysłów, jak niskim nakładem kosztów uzyskać niezwykłe efekty? To właściwie, że tutaj trafiłeś!

Oświetlenie lead Allegro Dziwnów

Czym w komplecie jest technologia LED?

Mimo, że właśnie od kilku, kilkunastu lat technologia LED na określone zagościła w blokach, zatem jej korzenie sięgają trzeciej dekady XX wieku, a do przemysłowej produkcji diody LED weszły właśnie w latach 60. Swój sukces mogą zawdzięczać ogromnej wydajności, która bardzo przewyższa konkurencyjne żarówki. Dla porównania – lampa LED o mocy 15W będzie przekazywała światło na poziomie 100-watowej żarówki żarowej! To nie koniec, ponieważ LEDowa żarówka może świecić nieprzerwanie nawet przez 15 lat, natomiast zwyczajna – tylko dwa.

oświetlenie lead allegro

oświetlenie lead allegro

kup teraz na allegro

Dlatego nawet mimo wiele wyższej sumy za pracę – żarówki LED szybko zwracają koszty zakupu.

Obecnymi czasy wielką popularnością bawią się tzw. taśmy LED. Czym są? To proste, giętkie taśmy, do jakich przytwierdzono niewielkie żarówki LED. Są wyjątkowo łatwe w zestawu i podejmują piorunujące efekty wizualne względem architektury wnętrz oraz nie tylko. Co ciekawe, stoją w dosłownie każdym kolorze, natomiast niektóre modele mogą kolor podświetlania zmieniać, jeżeli zastosuje się do nich prawidłowe sterowniki.

Oświetlenie lead Allegro Dziwnów

Które są rodzaje oświetlenia LED?

Podstawowym wpływem na wykorzystanie oświetlenia LED jest naturalna wymiana wszystkich żarówek w wnętrzu. Dzięki temu koszty zużywanej energii elektrycznej spadną! Aczkolwiek nie można zapominać o tym, że wspomniane żarówki świetnie się doświadczą w wypadku oświetlenia ogrodu, ponieważ odpowiednia obudowa może czerpać prąd z inicjatyw słonecznej. W dzień energia zostanie zgromadzona, i w nocy Twoje oświetlenie ogrodowe będzie świeciło zupełnie za darmo!

Oświetlenie lead Allegro Dziwnów

Świetnym programem jest też umieszczenie płaskich żarówek LED w podwieszonym suficie. Toż wspaniałe rozwiązanie do powierzchni niewielkich, np. wąskich korytarzy, lub małych łazienek. Dzięki takiemu umieszczeniu lampy miejsce będzie optycznie czekało na większe. Warto wiedzieć, że lampy LED się nie nagrzewają tak, jak standardowe odpowiedniki, dlatego bez przeszkód można je instalować w pobliżu wełny mineralnej stosowanej do ocieplenia sufitu. Nie ważna tego rzec o innych żarówkach.

Oświetlenie lead Allegro Dziwnów

Jadnak najbardziej powszechnym zastosowaniem dla dosłownie każdej dziedzin jest zachowanie taśm LED! Sekretem na odpowiednie ich rozmieszczenie jest montaż w tle, w jakim nie widać źródła światła, ale że samo światło, dzięki czemu w mieszkaniu panuje niezwykła atmosfera. Świetnym programem jest danie takiego podświetlenia na dowód w luce przy suficie podwieszanym, pod łóżkiem (jak jest taka ofertę), na górnej płycie szafek kuchennych itd. Warto umieścić taśmy LED w salonie, bowiem to właśnie tam zazwyczaj gromadzi się czas z mężczyznami. Taśma LED może świecić nastrojowo, delikatnie, jako idealny przyrząd do kieliszka wina, ale przy zastosowaniu odpowiedniego modelu taśmy i sterownika LED – nic nie będzie przebywało na granicy, żeby uruchomić tryb zmieniający kolory jak w prawdziwej dyskotece. Wystarczy dolać do tego muzykę i ogromna impreza gotowa!

zobacz również najlepsze tablety

Oświetlenie LED dla każdego

Prowadzisz lokal gastronomiczny, kawiarnię, klub, oraz że szukasz nowatorskich wyjść do bliskiego wnętrza? Dobrym programem jest zbyt okręgu uczynionego z każdego materiału, istotne jest jednak, by jego wnętrze było szablonowe i duże, nie zaokrąglone i wąskie. Dlaczego? We pomieszczeniu owego okręgu należy umieścić taśmę LED. Kiedy powieli się ten plan i umieści koła w pobliżu ścian lub sufitu – efekt będzie wyśmienity! Świetnym programem jest ponad podświetlenie np. ram obrazu lub lustra – wystarczy pod ramą umieścić taśmę LED tak, żeby światło uzyskiwało się od strony ściany.

Trzeba natomiast wiedzieć, że głównym ograniczeniem w stosowaniu technologii LED jest niezależna wyobraźnia. Dzięki niej wolno zrobić naprawdę wiele ciekawych propozycji, które przykują uwagę jest, oraz co bardzo, spodobają się Tobie!

Źródło artykułu Ciekawe pomysły na zastosowanie technologi LED

Oświetlenie lead Allegro Dziwnów

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments