70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Kredyty na raty

Jedną z najbardziej popularnych instrumentów i produktów finansowych jest kredyt na raty. Jest to znacznie bardziej opłacalna metoda pozyskania środków, niż oferuje to większość banków. Procedura przyznania kredytu w banku, trwa dość długi czas, należy jeszcze dodać, że nie zawsze kredyt – jest przydzielany. Tracimy wówczas cenny czas i energię.

Aby uniknąć długich i męczących procedur bankowych, przygotowaliśmy ofertę, która już teraz, stanowi poważną konkurencję dla placówek bankowych. Nasze kredyty przyznawane są szybko i na prostych warunkach. Brak jest w nich ukrytych dodatkowych kosztów, które nagle pojawiają się po podpisaniu umowy. W dużej mierze, dotyczy to tych wszystkich wielostronicowych bankowych umów z ukrytymi kruczkami prawno – finansowymi. W naszej firmie, wszystkie procedury skróciliśmy do wymaganego minimum. Cały zapis w umowie współpracy, jest stworzony w prosty i zrozumiały sposób – dla zwykłego Pana Kowalskiego. Procedura przyznania kredytu jest również szybka i bez zbędnych formalności, często kończy się jeszcze, w tym samym dniu roboczym. Współpracujemy również ze sprawdzonymi partnerami, którzy umożliwiają dodatkowe inne produkty wsparcia finansowego i są to kredyty pod zastaw. Procedura przebiega wówczas ekspresowo, a kwoty które możemy pozyskać mogą być bardzo wysokie.

Nasz partner, którym jest Polski Lombard, to firma która cieszy się dużą renomą wśród naszych klientów. Dzięki nim, szybko wycenisz swój zastaw i zawsze będą to średnie obowiązujące na rynku kwoty. Dodatkowo, taką wycenę możemy wstępnie przeprowadzić w zaciszu naszych domów. Wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji, udostępnionej przez naszych parterów, a niemal natychmiast otrzymamy interesującą nas informację, odnośnie wartości naszych przedmiotów. Niezależnie od tego, jaką formę kredytu na raty wybierzemy, zawsze ustalamy najlepsze warunki do jego spłaty. Podstawą naszej działalności jest uczciwość i szczerość, dlatego tego samego oczekujemy od naszych przyszłych klientów. Szczere i uczciwe podejście do współpracy, zapewni przyjemne i bezstresowe korzystanie z gotówki, a następnie spłacanie rat kredytu, które będą idealnie dopasowane do możliwości kredytobiorcy.

 

Kliknij i wygeneruj oferty