70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

jak zmienic dane w provident – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

jak zmienic dane w provident – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: jak zmienic dane w provident

Jak zmienić dane w Provident?

Jeśli korzystasz z usług Provident i potrzebujesz zmienić swoje dane, nie musisz się martwić – to bardzo proste! W artykule tym podpowiadamy, jak to zrobić.

Przede wszystkim, pamiętaj, że możesz zmienić swoje dane osobowe (np. imię, nazwisko, numer telefonu) oraz adresowe. Aby to zrobić, możesz skorzystać z kilku opcji.

Pierwszą z nich jest skorzystanie z profilu klienta Provident. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej Provident i przejść do zakładki „Moje konto”. Tam znajdziesz sekcję „Dane osobowe” lub „Dane adresowe”, w zależności od tego, które dane chcesz zmienić. Po dokonaniu zmian, pamiętaj o zatwierdzeniu ich.

Kolejną opcją jest skorzystanie z infolinii Provident. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 598 40 40 i powiadomić konsultanta o zmianie danych. Będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko oraz numer umowy lub numer PESEL.

Ostatnią opcją jest wizyta w oddziale Provident. Tam będziesz mógł osobiście dokonać zmiany swoich danych. Pamiętaj jednak, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz umowę z Provident.

Warto pamiętać, że zmiana danych w Provident jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu firma będzie mogła skontaktować się z Tobą w razie potrzeby. Dlatego nie zwlekaj i dokonaj zmian już dziś!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments