70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

jak usunac konto vivus – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

jak usunac konto vivus – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: jak usunac konto vivus

Jak usunąć konto w firmie pożyczkowej Vivus?

Posiadanie konta w firmie pożyczkowej Vivus może być przydatne dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na nieprzewidziane wydatki lub chcą skorzystać z oferty pierwszej pożyczki za darmo. Jednakże, jeśli już nie potrzebujemy takiego konta lub z jakiegoś powodu chcemy z niego zrezygnować, istnieje możliwość jego usunięcia. Poniżej przedstawiamy kilka kroków, jak to zrobić.

Krok 1: Zaloguj się do swojego konta na stronie vivus.pl i przejdź do zakładki „Moje konto”.

Krok 2: W menu po lewej stronie wybierz opcję „Ustawienia konta”.

Krok 3: Przewiń stronę do końca i kliknij przycisk „Usuń konto”.

Krok 4: Podaj powód, dla którego chcesz usunąć konto (np. nie korzystam już z usług firmy pożyczkowej Vivus) i kliknij przycisk „Usuń konto”.

Krok 5: Jeśli po kliknięciu przycisku „Usuń konto” pojawi się komunikat „Twoje konto zostało usunięte”, oznacza to, że proces usunięcia konta zakończył się pomyślnie.

Ważne: Usunięcie konta w firmie pożyczkowej Vivus oznacza jednocześnie zakończenie wszystkich umów pożyczkowych, które były związane z tym kontem. Jeśli masz jakieś zaległe spłaty, musisz je uregulować przed usunięciem konta.

Podsumowując, usunięcie konta w firmie pożyczkowej Vivus jest łatwe i szybkie. Wystarczy kilka kliknięć, aby zakończyć umowy pożyczkowe i zrezygnować z usług firmy. Oczywiście, jeśli w przyszłości zdecydujesz się skorzystać z oferty firmy Vivus, możesz założyć nowe konto.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments