70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

jak odstapic od umowy vivus – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

jak odstapic od umowy vivus – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: jak odstapic od umowy vivus

Jeśli wzięliśmy pożyczkę, ale zmieniliśmy zdanie lub znaleźliśmy inną opcję finansowania, nie musimy się martwić. Istnieją sposoby na odstąpienie od umowy z firmą pożyczkową, taką jak Vivus.

Przede wszystkim, warto poznać zasady, jakie obowiązują w przypadku odstąpienia od umowy. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, mamy na to 14 dni od daty zawarcia umowy. W tym czasie możemy odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Jeśli minęło już 14 dni, ale nadal chcemy zrezygnować z pożyczki, warto skontaktować się z firmą pożyczkową. W przypadku Vivus możemy to zrobić telefonicznie lub mailowo. Pamiętajmy jednak, że w przypadku rezygnacji z pożyczki po upływie 14 dni, będziemy musieli zwrócić pożyczoną kwotę wraz z odsetkami.

Jeśli nie chcemy korzystać z telefonu lub maila, możemy skorzystać z druku odstąpienia od umowy, który możemy znaleźć na stronie internetowej Vivus. Wypełniamy go, podpisujemy i wysyłamy na adres firmy pożyczkowej. W ciągu 14 dni od daty otrzymania druku firma potwierdzi nam otrzymanie rezygnacji.

Pamiętajmy, że decydując się na pożyczkę lub chwilówkę, musimy dokładnie przemyśleć swoją sytuację finansową i możliwości spłaty zobowiązania. Warto skorzystać z porównywarek pożyczek, aby znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Nie warto później narazić się na dodatkowe koszty i problemy z firmą pożyczkową.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments