70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

ile vivus nalicza odsetek – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

ile vivus nalicza odsetek – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: ile vivus nalicza odsetek

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z różnego rodzaju pożyczek i chwilówek. Są to produkty finansowe, które pozwalają w szybki sposób pozyskać potrzebną gotówkę. Jednak przed skorzystaniem z takiej usługi, warto dokładnie przeanalizować warunki i zasady udzielania pożyczek.

Jedną z popularnych firm oferujących chwilówki jest Vivus. Przed zaciągnięciem pożyczki w Vivusie warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwsza z nich to wysokość odsetek, jakie nalicza ta firma. Zgodnie z informacjami udostępnionymi na stronie internetowej Vivusa, odsetki są naliczane według stopy rocznej, która wynosi 0%. Jednak w przypadku niespłacenia pożyczki w terminie, firma nalicza odsetki karne.

Kolejną ważną kwestią jest termin spłaty pożyczki. W przypadku Vivusa termin spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Warto zwrócić uwagę na termin spłaty, ponieważ opóźnienia w spłacie mogą prowadzić do konieczności naliczenia odsetek karowych.

Trzecią istotną kwestią jest wysokość prowizji za udzielenie pożyczki. Vivus nalicza prowizję w wysokości 0-20% wartości pożyczki. Wysokość prowizji zależy od kwoty pożyczki oraz czasu na jaki zostanie udzielona pożyczka.

Podsumowując, przed zaciągnięciem pożyczki w Vivusie warto dokładnie przeanalizować warunki i zasady udzielania pożyczek. Należy zwrócić uwagę na wysokość odsetek oraz prowizji oraz termin spłaty pożyczki. W przypadku wątpliwości warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego lub innych specjalistów.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments