70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

extraportfel Logowanie

extraportfel Logowanie

extraportfel Logowanie

Instrukcja logowania oraz rejestracji do platformy pożyczkowej extraportfel.pl. Po wpisaniu frazy extraportfel Logowanie przejdziemy do bezpiecznej i szyfrowanej strony, dzięki której uzyskamy dostęp do usług firmy oraz pełnej kontroli naszych zobowiązań.

extraportfel Logowanie

Extraportfel Logowanie to fraza, dzięki której otrzymasz dostęp do instrukcji oraz możliwość zarejestrowania się i wybrania odpowiedniej pożyczki. Rejestracja nowych użytkowników, jak i logowanie rozpoczyna się od wpisania w przeglądarkę internetową — extraportfel Logowanie.

Gdy wyświetli się już nam odpowiednia strona, to w prawym górnym rogu możemy wpisać nasz login, oraz hasło podane wcześniej w procesie rejestracji. W przypadku, jeśli zapomnieliśmy tych danych, to poniżej klikamy na link „zapomniałem hasła”. Ważne jest, aby pamiętać, żeby podać taki sam mail, jaki był zapisany w procesie rejestracji. Po wykonaniu tych czynności otrzymamy nowe hasło, które możemy wykorzystać do ponownego zalogowania.

Gdy jesteśmy nowymi użytkownikami portalu i chcemy założyć nowe konto, to w strefie logowania korzystamy z napisu umieszczonego w strefie klienta – zarejestruj się.

 

Proces rejestracji w extraportfel Logowanie jest równie prosty co samo otrzymanie pożyczki. Zajmuje to zaledwie kilka chwil i obejmuje tylko podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, adres zameldowania i numer telefonu. W zakładce rejestracyjnej mamy również do dyspozycji treści związane z ramową i indywidualną umową pożyczki oraz regulamin promocji. W przypadku, jeśli pojawią się pytania, zawsze możemy skorzystać z pomocy konsultantów. Telefon oraz adres mailowy jest umieszczony po prawej stronie formularza rejestracyjnego.
Jeśli już posiadamy hasło i login, wykorzystujemy to na extraportfel Logowanie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę czy proces jest szyfrowany. W tym celu, na pasku naszej przeglądarki, adres strony powinna poprzedzać mała zielona kłódka.

Potwierdzeniem poprawnego zalogowania będzie wyświetlone w prawym górnym rogu Twoje imię oraz numer klienta. Od tego momentu możesz korzystać ze wszystkich usług extraportfela.pl. Po zalogowaniu będziesz miał również wgląd, jaką kwotę możesz jeszcze pożyczyć lub kiedy upływa okres jej spłaty.

Dzięki temu nigdy nie znajdziesz się w dziale extraportfel windykacja, co wiąże się z niepotrzebnymi konsekwencjami. Co więcej, po zalogowaniu, można również skorzystać z opcji przedłużenia spłaty terminu pożyczki, w tym celu należy wpłacić opłatę operacyjną, która będzie uzależniona od okresu, na jaki chcemy przedłużyć pożyczkę.

Dzięki tym wszystkim możliwościom posiadamy pełną kontrolę nad naszym zobowiązaniem. Pamiętaj jednak aby nikomu nie ujawniać swoich loginów i haseł oraz przechowywać je w bezpiecznym miejscu. Ważne jest również wykonanie poprawnie wszystkich czynności rejestracyjnych, wraz z prawidłowo wpisanym kontem bankowych, oraz nieodpowiadanie na maile, które proszą o podanie loginu i hasła do extraportfel Logowanie.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments