70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

endermologia Gryfice

endermologia Gryfice

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Ważna z całym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży sposób bycia. Jeszcze więcej kobiet stara się zdrowo odżywiać, i przy tym ciągle uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w stanie przynieść tak pięknych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i ćwiczenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych efektów? Odpowiedzią na ostatnie problemy mogą stanowić obecne zabiegi z działu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Węgorzyno

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza to ostatnim jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym chodzi dużego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność związana spośród ostatnim brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą formą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień posiadamy i do pracowania z cellulitem opornym na funkcjonowanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w pełnie. Co bardzo, w wyniku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie mocno lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w własnym wyglądzie? Specjaliści z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 sposobów (w zależności od tego, jaki właśnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne rezultaty będą pewne już po dokonaniu 3-4. Zabiegi tworzy się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem właściwym dla ludziach kobiet, jakie zamierzały w jasny, estetyczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii konieczne jest wciąż prowadzenie zdrowego stylu życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy te z powodzeniem kojarzyć z kolejnymi terapiami z działu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej poradzie na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na kartce: Endermologia – zabieg wyszczuplający

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments