70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

DPD kurierzy Moryń

DPD kurierzy Moryń

Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

Firma Kurierzy porusza się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy także ważne zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na lokalnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, silna i wygodna stawka za usługę, infolinia dostępna dla konsumentów w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichś kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila i pieniądze.

DPD kurierzy Czaplinek

 

Stanowimy samotną z wiodących firm na rynku skupiających się logistykom przesyłek. Pracujemy na swoją markę już z 2009 roku i podkreślamy się profesjonalizmem, na dowolnym stanie swej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na gruncie naszego kraju także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych facetów i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez względu na ostatnie, czy masz przesyłkę nie standardową, lub jej czas doręczenia jest żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną drogę na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Czaplinek

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na punkt wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka zajmuje najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na części www. wysylka-palety. pl możesz kupić wiele wiadomości na element swej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie trać momentu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najlepszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak toż dopiero możliwe.

DPD kurierzy Czaplinek

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie pilnie i odnosząc się do każdych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niskich na placu, co bardzo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale płaciło się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi jeszcze dużo profesjonalnie.
Jeżeli planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w pojedynczym miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl przynosi ci formę i troska o każdego użytkownika dlatego u nas oszczędzasz nasz drogi chwila i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. Aby pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z opcją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci jeszcze w rozwiązaniu każdego typie tematów w ciepły i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju znanej firmy, więc są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że mamy ale ze sprawdzonych, mocnych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż tworzysz pewność oferowanych przez nas usług na największym szczeblu.

DPD kurierzy Czaplinek

Oczywiście mamy system zgodny z jakimiś informacjami RODO. Co więc świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane naszych użytkowników, którymi wyróżniasz się z nami podczas składania zamówień, i potem trzymamy je bezpiecznie razem z każdymi informacjami RODO i podstawowym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak ważny jest twój czas, dlatego jako sami na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z jakiegokolwiek warunku nie została wręczona na moment. I jeżeli posiadasz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na etap, to dopiero u nas!

Doceniono nas na rynku Krajowym i poznano na polu nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w liczb „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy swoją firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom naszych każdych klientów. Wykonamy i twoje wymagania. Nie wskazujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Czaplinek

Zobacz również Wysyłka palety

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments