70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Kompleksowe usługi naszej firmy, to nie tylko wszystkie produkty związane z różnymi rodzajami pożyczek, możliwościami inwestowania, lub korzystania z naszej platformy, jako modułu służącego do szybkiej wyceny, a tym samym podjęcia ważnych decyzji biznesowych. Często po prostu potrzebujemy coś kupić, sprzedać, lub dodać ogłoszenie np. dotyczące pracy, lub usług. Dzięki skupieniu dużej ilości ludzi wokół naszego portalu, możemy znacznie więcej. Zupełnie za darmo, oddajemy do dyspozycji moduł ogłoszeniowy, który już teraz, może szybko pomóc Ci, w pozyskaniu jakiejś rzeczy i to w dobrych cenach. Jeżeli natomiast potrzebujesz szybko coś sprzedać, to nic prostszego.

Wejdź do odpowiedniej zakładki i przekonaj się sam, że nigdy nie było to jeszcze tak proste, czytelne, a jednocześnie pomocne. Od tej pory, nie musisz płacić wysokich opłat za umieszczanie ogłoszeń w internecie. Wystarczy, zaledwie kilka chwil na przygotowanie odpowiedniego opisu, wgranie zdjęcia i zatwierdzenie jednym przyciskiem, aby zamienić na gotówkę – zalegający na naszym strychu przedmiot. To samo dotyczy spraw związanych z poszukiwaniem, lub oferowaniem pracy, oraz sprzedażą swoich usług.

Cały serwis jest tak skonstruowany, aby czas na dodanie ogłoszenia skrócić do minimum, a w przypadku poszukiwań przedmiotów, lub innych rzeczy, móc szybko użyć odpowiednich filtrów wyszukujących. Podstawowe kategorie na stronie – dodaj ogłoszenie to: motoryzacja, nieruchomości, usługi i firmy, sport, wszystko dla dzieci, elektronika, praca, muzyka i edukacja. Jak widzimy wybór jest ogromny i każdy może znaleźć coś dla siebie. Najważniejsze jest jednak, że nic za to nie płacisz, zarówno dodawanie ogłoszenia jak i zakup pozbawiony jest opłat – również tych prowizyjnych. Bardzo przydatną zakładką jest również część, w której możemy zamienić nasze niechciane rzeczy na coś, co może bardziej się przydać, lub też zakładka „oddam za darmo’, gdzie szybko pozbędziemy się niechcianych przedmiotów – po prostu ktoś przyjedzie i je zabierze z naszego ogródka lub domu.