70 840 80 45
Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

dlaczego vivus odmówił mi pożyczki – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

dlaczego vivus odmówił mi pożyczki – wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

temat wybrany: dlaczego vivus odmówił mi pożyczki

Pierwsza pożyczka w firmie Vivus może być niestety odmówiona, ale nie powinno się zrażać tym faktem. Warto dowiedzieć się, dlaczego do takiej sytuacji doszło, aby w przyszłości uniknąć podobnych problemów.

Przede wszystkim, firma Vivus ma swoje kryteria, którymi kieruje się przy ocenie wniosków o pożyczkę. W przypadku braku spełnienia jednego z nich, wniosek może zostać odrzucony. Jednym z najważniejszych kryteriów jest stałe i regularne źródło dochodu, stąd też warto przedstawiać w formularzu wniosku dokładne i aktualne informacje na ten temat.

Drugim kryterium, które jest brane pod uwagę przy ocenie wniosku, jest wiek. Osoby poniżej 18 lub powyżej 70 roku życia mogą mieć utrudniony dostęp do pożyczki w firmie Vivus.

Trzecim kryterium może być już historia wypłacalności. Jeśli w przeszłości mieliśmy problemy z terminową spłatą innych zobowiązań finansowych, to nasze szanse na uzyskanie pożyczki mogą być znacznie mniejsze.

Jeśli więc otrzymaliśmy odmowę pożyczki w firmie Vivus, warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i zastanowić się, czy spełniamy wymagania firmy. Możemy również skontaktować się z przedstawicielami Vivus i zapytać o przyczyny odmowy pożyczki, co może pomóc nam w uniknięciu podobnych sytuacji w przyszłości. Warto również rozważyć skorzystanie z ofert innych firm pożyczkowych, które mogą mieć inne kryteria przy ocenie wniosków.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments